На вашому обличчі
повинно бути
написано
щастя

ОРТОГНАТИЧНА ХІРУРГІЯ — це відновлення гармонії вашого обличчя,
здоров'я та якості життя

Коли у вас неправильний прикус, це завжди відображається на зовнішності. Часто люди вважають, что такий стан речей можна виправити тільки ортодонтичним лікуванням – брекетами. Але брекети працюють лише в межах зубного ряду, ними неможливо перемістити кістки лицьового скелета. Ортогнатична операція, або остеотомія щелепи, – це операція, яка дозволяє виправити деформації щелепи і неправильний прикус у дорослої людини, коли лікування тільки брекетами не може вирішити проблему. Ортогнатичний хірург під час операції виправляє положення щелепи й відновлює функціональність і естетику обличчя. Поєднані операції – ідеальне рішення для тих, хто хоче не тільки виправити неправильний прикус, а й водночас вирішити інші естетичні проблеми.
Ваше відображення у дзеркалі стає гармонійним, ви не тільки краще виглядаєте, а й можете краще жувати, дихати і розмовляти, позбуваєтеся задишки та хропіння.

Історії змін

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років
Ольга звернулася до клініки OrthoGO за направленням свого лікуючого ортодонта, який одразу зорієнтував Ольгу на те, що її прикус можна виправити виключно ортодонтично-ортогнатичним шляхом, тобто зробивши операцію з виправлення прикусу в поєднанні з ортодонтичним лікуванням. Ольга відразу ж указала на зміщену в сторону нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально жувати, посміхатись і говорити (страждала дикція). У неї діагностовано мезіальний прикус.
Ольга Київ, 32 роки
Вадим звернувся в клініці OrthoGO до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова, провівши поглиблений пошук в інтернеті за своєю проблемою. А скаржився Вадим на сильно висунуту вперед нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально посміхатися, жувати (у нього змикалися не всі зуби) і говорити (страждала дикція). У Вадима діагностовано мезіальний прикус.
Вадим Київ, 33 роки
Олена звернулася в клініці OrthoGO до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова за рекомендацією лікаря-стоматолога. Олена була незадоволена звуженою верхньою щелепою, скаржилася на те, що її обличчя перекошене в один бік, сильно видається підборіддя. В Олени діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, прогнатію (надмірний розвиток) нижньої щелепи.
Олена Київ, 28 років
Наталія прийшла на консультацію до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова за рекомендацією ортодонта. Наталія скаржилася на перекіс обличчя, незмикання окремих зубів і нижню щелепу, яка сильно виступала над верхньою.
Наталія Мілан (Італія), 29 років
Чоловіки також звертаються до ортогнатичного хірурга. Владислав раніше двічі проходив лікування в ортодонта, проте обидва рази безуспішно. Причина цього полягала зовсім не в зубах (з ними якраз у Владислава все було нормально), а через наявність у Владислава скелетної деформації обличчя, унаслідок чого нижня щелепа юнака була значно більшою і розташовувалася не по центру (асиметрично). У нього спостерігався мезіальний прикус зубів.
Владислав Київ, 24 роки
Аліна раніше не проходила ортодонтичне або інше лікування. При першому зверненні до ортодонта поскаржилася на те, що кусає собі піднебіння нижніми різцями до ран, і це, у свою чергу, призвело до хронічної травми. Також Аліна вказала на маленьку нижню щелепу та некрасиву посмішку. В неї діагностовано глибокий прикус зубів.
Аліна Київ, 33 роки
«...У мене були комплекси через мій профіль: він був не такий, як у інших..., а ще неправильні прикус та естетика, проблеми із зубами. У мене закладало вуха. А найважливіше – у мене були проблеми з диханням: я майже весь час дихала тільки ротом. І одного разу під час візиту до стоматолога мені сказали, що все це можна виправити!»
Анастасія Вінниця, 18 років
«...Не подобалася картинка в дзеркалі, не подобалася картинка на фотографії. На фотографіях більше не подобалася... Була мрія виправити прикус, змінити в собі те, що мені не подобалося».
Оксана Київ, 33 роки
«...Мені не подобалися незграбна форма мого обличчя і маленьке підборіддя. Хотілося змінити це в собі, тому я вирішила звернутися до ортогнатичного хірурга».
Тетяна Донецьк, 30 років
«...У мене стирчали вуха, і я цього дуже соромилася. Доводилося прикривати їх волоссям, але й це не завжди допомагало. У 20 років я зважилася на отопластику і справді не пошкодувала про це».
Світлана Київ, 20 років

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Відгуки клієнтів

Коли зустрічаєшся з таким турботливим, доброзичливим, уважним лікарським колективом, всі попередні хвилювання, страхи, сумніви зникають, що є безперечним проявом високої кваліфікації, любові до професії, людяності. Це був найкращий візит до лікаря за найомріянішою процедурою і без перебільшень мій накйращий сон! З величезною вдячністю та шаною: Дубнову Артему Васильовичу,  Тидинян Світлані, Заблоцькій Юлії.

Леся Киев 29-01-2020

Щире спасибі Дубнової Артему Васильовичу за відкритість, професіоналізм і кращу консультацію. Від щирого серця дякую! Доктор, прийду ще до вас з задоволенням! 

Ксенія Київ 28-12-2019

Два роки назад життя мого обличчя поділилося на "до" та "після".  :-)
З самого дитинства мені не подобалось моє обличчя в профіль і мої зуби. Я просто вчилась "правильно ставити" своє лице, щоб хоч якось подобатись собі на фото.
 Життя звело мене з чудовими лікарями ортодонтом Тєпєпрєв О.О. і хірургом Дубнов А.В. Які зробили із неможливого можливе. Спочатку почалась кропітка і дуже тяжка робота ортодонта над моїми зубами (ситуація в мене була жахлива!!!), а потім на певному етапі ортодонтичного лікування за мене взявся хірург Дубнов Артем. Він сказав, що моя ситуація не критична і вирішується. Власне він взявся її вирішити. Операція пройшла супер успішно, результат вийшов на мільйон процентів!! Реабілітація була не легкою, але тебе завжди підтримують лікарі і цікавляться. 
 Сказати, що я задоволена це нічого не сказати. Я не можу натішитись своєю посмішкою і підборіддям (якого в мене ніколи не було). Сьогодні коли я фотографуюсь я не думаю про вдалу позицію обличчя та і взагалі це додало мені впевненості. Я на справді якось якісніше і впевнено себе почуваю і живу. 
Важливо потрапити до хорошого спеціаліста. На протязі всього лікування лікарі супроводжують тебе, все пояснюють, переживають, дають зрозумілі рекомендації і контролюють всі дії.
Я дуже щаслива, що зі мною це сталося, що я зустріла таких чудових та талановитих лікарів. Сьогодні всім знайомим та друзям я рекомендую тільки їх. Це лікарі від Бога!!!
А ще не знаю як це виходить у Артема Дубнова, не дивлячись на те, що він хірург. На його прийомах відчуваєш себе спокійно і впевнено і хочеться повернутися :-) !   

Anna Soloviova 09-12-2019

Підхід OrthoGO

Попереднє покрокове 3D-планування ортогнатичної операції.
Комплексна гармонізація – усунення і функціональних, і естетичних проблем.
Регулярний безкоштовний моніторинг після завершення ортогнатичного лікування.
Максимально щадне хірургічне втручання.
Неправильний прикус завжди видно
навіть якщо людина не розмикає губ.

Наше обличчя – це м'які тканини, які розміщені на твердих кістках лицьового скелета. Тому, коли ми виправляємо положення щелепи, змінюється й весь зовнішній вигляд людини. Риси обличчя стають симетричними, знаходять свою первісну гармонію.

Артем Дубнов

провідний ортогнатичний
хірург OrthoGO

Питання хірургу

Дізнайтеся, як ортогнатичному хірургія здатна змінити вас,
відновивши функціональність прикусу і симетричність рис обличчя

Професіоналам

OrthoGO відкрита для професійної співпраці з колегами із суміжних сфер на всіх етапах: діагностики, складання плану лікування і проведення лікування.