Історії пацієнтів

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років
Ольга звернулася до клініки OrthoGO за направленням свого лікуючого ортодонта, який одразу зорієнтував Ольгу на те, що її прикус можна виправити виключно ортодонтично-ортогнатичним шляхом, тобто зробивши операцію з виправлення прикусу в поєднанні з ортодонтичним лікуванням. Ольга відразу ж указала на зміщену в сторону нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально жувати, посміхатись і говорити (страждала дикція). У неї діагностовано мезіальний прикус.
Ольга Київ, 32 роки
Вадим звернувся в клініці OrthoGO до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова, провівши поглиблений пошук в інтернеті за своєю проблемою. А скаржився Вадим на сильно висунуту вперед нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально посміхатися, жувати (у нього змикалися не всі зуби) і говорити (страждала дикція). У Вадима діагностовано мезіальний прикус.
Вадим Київ, 33 роки
Олена звернулася в клініці OrthoGO до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова за рекомендацією лікаря-стоматолога. Олена була незадоволена звуженою верхньою щелепою, скаржилася на те, що її обличчя перекошене в один бік, сильно видається підборіддя. В Олени діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, прогнатію (надмірний розвиток) нижньої щелепи.
Олена Київ, 28 років
Наталія прийшла на консультацію до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова за рекомендацією ортодонта. Наталія скаржилася на перекіс обличчя, незмикання окремих зубів і нижню щелепу, яка сильно виступала над верхньою.
Наталія Мілан (Італія), 29 років
Чоловіки також звертаються до ортогнатичного хірурга. Владислав раніше двічі проходив лікування в ортодонта, проте обидва рази безуспішно. Причина цього полягала зовсім не в зубах (з ними якраз у Владислава все було нормально), а через наявність у Владислава скелетної деформації обличчя, унаслідок чого нижня щелепа юнака була значно більшою і розташовувалася не по центру (асиметрично). У нього спостерігався мезіальний прикус зубів.
Владислав Київ, 24 роки
Аліна раніше не проходила ортодонтичне або інше лікування. При першому зверненні до ортодонта поскаржилася на те, що кусає собі піднебіння нижніми різцями до ран, і це, у свою чергу, призвело до хронічної травми. Також Аліна вказала на маленьку нижню щелепу та некрасиву посмішку. В неї діагностовано глибокий прикус зубів.
Аліна Київ, 33 роки
«...У мене були комплекси через мій профіль: він був не такий, як у інших..., а ще неправильні прикус та естетика, проблеми із зубами. У мене закладало вуха. А найважливіше – у мене були проблеми з диханням: я майже весь час дихала тільки ротом. І одного разу під час візиту до стоматолога мені сказали, що все це можна виправити!»
Анастасія Вінниця, 18 років
«...Не подобалася картинка в дзеркалі, не подобалася картинка на фотографії. На фотографіях більше не подобалася... Була мрія виправити прикус, змінити в собі те, що мені не подобалося».
Оксана Київ, 33 роки