Історія Аліни

Аліна Київ, 33 роки
Аліна раніше не проходила ортодонтичне або інше лікування. При першому зверненні до ортодонта поскаржилася на те, що кусає собі піднебіння нижніми різцями до ран, і це, у свою чергу, призвело до хронічної травми. Також Аліна вказала на маленьку нижню щелепу та некрасиву посмішку. В неї діагностовано глибокий прикус зубів.
Ортогнатичний хірург про лікування Аліни

Аліна прийшла до клініки OrthoGO за направленням її лікаря-ортодонта, який відразу ж запропонував дівчині ортодонтично-ортогнатичне лікування. Перше, на що поскаржилася мені Аліна, – це вузьке обличчя (вузька верхня щелепа) і маленьке підборіддя. Коли вона посміхалася, чітко проглядалося зміщення нижньої щелепи вперед і вліво, відсутність симетрії обличчя, глибокий прикус зубів. Також на верхньому піднебінні були помітні сліди хронічної травми, яку дівчина наносила сама того не бажаючи, прикушуючи верхнє піднебіння нижніми різцями.

Аліні проведено двощелепну ортогнатичну операцію із сегментацією верхньої щелепи.

Після закінчення курсу лікування у клініці OrthoGO Аліну не впізнати: до мого кабінету ввійшла впевнена, усміхнена і задоволена собою дівчина. «Я ні про що не шкодую, – сказала мені вона, – усе лікування, від початку до кінця, було цього варте! Я дуже задоволена»

Лікуючий ортодонт: Дмитренко Андрій

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років