ІСТОРІЯ АНАСТАСІЇ

Анастасія Вінниця, 18 років
«...У мене були комплекси через мій профіль: він був не такий, як у інших..., а ще неправильні прикус та естетика, проблеми із зубами. У мене закладало вуха. А найважливіше – у мене були проблеми з диханням: я майже весь час дихала тільки ротом. І одного разу під час візиту до стоматолога мені сказали, що все це можна виправити!»
Про лікування Анастасії

Настя прийшла до клініки OrthoGO разом із мамою за направленням лікуючого ортодонта. Обидві вони були вкрай схвильовані, оскільки все ще не вірили, що проблеми Насті можна вирішити раз і назавжди. Настя скаржилася переважно на зміщення підборіддя, складності з диханням і неправильний прикус. У комплексі обличчя Анастасії було асиметричним і викликало в дівчини значну фрустрацію. Під час огляду стало ясно, що порушення прикусу в Насті викликане непропорційним розвитком щелеп по відношенню одна до одної, тож використання лише брекетів не може вирішити цю проблему. Насті було проведено двощелепну ортогнатичну операцію і водночас геніопластику. Після всіх етапів лікування прикус Насті набув нормальної форми, а овал обличчя став більш правильним, також вирішилася проблема з диханням, і тепер дівчина дихає нормально через ніс.

Лікуючий ортодонт: Назарій Броцкий

Відео з Анастасією

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років