ІСТОРІЯ АРТЕМА

Артем Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Про лікування Артема

Перше, на що поскаржився мені Артем, – це на вузьку верхню щелепу, а також розповів про відсутні зуби та проблеми із СНЩС. Ключовим завданням, над яким потрібно було працювати, стало розширення верхньої щелепи. Для цього Артему рекомендовано ортодонтично-ортогнатичне лікування, на яке він одразу погодився.

Юнакові проведено двощелепну ортогнатичну операцію із сегментацією верхньої щелепи. В межах однієї операції Артему також проведено поєднану операцію пластики верхньої губи.

У результаті рекомендованого лікування верхня щелепа Артема розширилася, що можна відразу ж помітити за простором, який утворився між передніми верхніми різцями юнака. Риси його обличчя набули гармонійного вигляду, задоволений Артем і тим, як виглядає його верхня губа (яка стала більш наповненою). «Я розумію, що роблю, – впевнено і з посмішкою підтвердив Артем. – Я більш ніж задоволений!». Артему належить завершити ортодонтичну корекцію. Завдяки отриманому в результаті операції місцю у верхній щелепі зуби будуть правильно виставлені, посмішка юнака стане гармонійною, а прикус правильним, що попередить проблеми із СНЩС. Артем також планує в майбутньому поставити вініри, але навіть на цьому етапі юнак бачить різницю і дуже задоволений результатом.

Загальна запланована тривалість лікування Артема : становить два роки (на даний час лікування йде з випередженням графіка).

Лікуючий ортодонт: Ірина Березовськака.

На відео історія швидкого відновлення Артема протягом двох тижнів після операції по розширенню верхньої щелепи

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років
Ольга звернулася до клініки OrthoGO за направленням свого лікуючого ортодонта, який одразу зорієнтував Ольгу на те, що її прикус можна виправити виключно ортодонтично-ортогнатичним шляхом, тобто зробивши операцію з виправлення прикусу в поєднанні з ортодонтичним лікуванням. Ольга відразу ж указала на зміщену в сторону нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально жувати, посміхатись і говорити (страждала дикція). У неї діагностовано мезіальний прикус.
Ольга Київ, 32 роки