ІСТОРІЯ НАТАЛІЇ

Наталія Мілан (Італія), 29 років
Наталія прийшла на консультацію до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова за рекомендацією ортодонта. Наталія скаржилася на перекіс обличчя, незмикання окремих зубів і нижню щелепу, яка сильно виступала над верхньою.
Про лікування Наталії

Наталія звернулася до мене за направленням ортодонта, який професійно діагностував порушення прикусу, які неможливо виправити тільки за допомогою ортодонтичного лікування.

Буквально з порогу Наталія сказала: «Я хочу мати обличчя!», і ця заява не була голослівною, адже в неї діагностовано порушення прикусу, викликане гіперплазію (надмірним розвитком) нижньої щелепи і гіпоплазією (недорозвиненням) верхньої щелепи. Наталії рекомендовано ортодонтично-ортогнатичне лікування з виправлення прикусу, на яке вона погодилася.

Скажу чесно, що і в мене, і в лікуючого ортодонта Наталії були деякі сумніви щодо того, наскільки Наталія зможе виконувати наші рекомендації й дотримуватися плану лікування, адже вона постійно проживає і працює в Мілані. Однак Наталія була дуже пунктуальною протягом усього лікування, що, безумовно, дуже позитивно відобразилося на результаті лікування!

Наталії проведено двощелепну ортогнатичну операцію. Все лікування (що включає ортодонтичну підготовку, ортогнатичну операцію і пост-операційну ортодонтичну корекцію) зайняло 1 рік і 3 місяці.

Наталія дуже задоволена результатом (вона працює в індустрії краси, тому її очікування були дуже високими від самого початку). «Ви змінили моє життя!» – написала вона у своєму відгуку.

Для повного завершення лікування Наталії потрібно зробити імплантацію одного нижнього (відсутнього) зуба, що на 100% поверне Наталії функціональність її зубощелепної системи і поставить фінальну крапку в її плані лікування.

Лікуючий ортодонт: Теперев Олег

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років