ІСТОРІЯ ОЛЕНИ

Олена Київ, 28 років
Олена звернулася в клініці OrthoGO до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова за рекомендацією лікаря-стоматолога. Олена була незадоволена звуженою верхньою щелепою, скаржилася на те, що її обличчя перекошене в один бік, сильно видається підборіддя. В Олени діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, прогнатію (надмірний розвиток) нижньої щелепи.
Про лікування Олени

Олена звернулася до мене за рекомендацією лікаря-стоматолога, який далекоглядно як професіонал визначив порушення прикусу, яке неможливо виправити тільки за допомогою ортодонтичного лікування. Перше, на що поскаржилася мені Олена, – це на перекіс обличчя, а також на маленьке підборіддя, порушення прикусу, стирання зубів.

Олена звернулася до мене за рекомендацією лікаря-стоматолога, який далекоглядно як професіонал визначив порушення прикусу, яке неможливо виправити тільки за допомогою ортодонтичного лікування. Перше, на що поскаржилася мені Олена, – це на перекіс обличчя, а також на маленьке підборіддя, порушення прикусу, стирання зубів.

Олені проведено двощелепну ортогнатичну операцію із сегментацією верхньої щелепи. В результаті рекомендованого лікування риси обличчя Олени стали гармонійними, відновився прикус, чим вона дуже задоволена. Для досягнення ідеального результату Олені рекомендовано реставрацію вінірами передніх стертих зубів.

Лікуючий ортодонт: Теперев Олег 

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років