ІСТОРІЯ ОЛЬГИ

Ольга Київ, 32 роки
Ольга звернулася до клініки OrthoGO за направленням свого лікуючого ортодонта, який одразу зорієнтував Ольгу на те, що її прикус можна виправити виключно ортодонтично-ортогнатичним шляхом, тобто зробивши операцію з виправлення прикусу в поєднанні з ортодонтичним лікуванням. Ольга відразу ж указала на зміщену в сторону нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально жувати, посміхатись і говорити (страждала дикція). У неї діагностовано мезіальний прикус.
Про лікування Ольги

Під час першої консультації Ольга розповіла, що її проблема проявилася ще в 7–8 років, коли її відвели на консультацію до ортодонта. Вона не знала, як їсти повним прикусом, оскільки в неї було тільки одне змикання, не кажучи вже про зовнішній вигляд, за що її обзивали в школі, а деякі дорослі приймали її перекіс щелепи за флюс. Ще на першій консультації ортодонт розповів її батькам про те, що ситуацію з прикусом Ольги можна буде остаточно виправити тільки за допомогою операції. Пізніше її лікували ортодонтично («пластинкою» та брекетами), але без особливого успіху. В Ольги внаслідок скелетної деформації неможливо було виправити прикус тільки за допомогою ортодонтичного лікування. Мали місце зміщення нижньої щелепи вправо і вперед, мезіальний прикус.

«На роботі мені якось зробили зауваження: ти круто працюєш, але не посміхаєшся..., як же мені було пояснити, що я не злюка, а просто соромлюся...».

Ользі рекомендовано і проведено спочатку ортодонтичну компенсацію зубних рядів (вона носила брекети відповідно до спеціально розробленого для неї плану лікування), а далі – двощелепну ортогнатичну операцію із сегментацією.

«Зробивши операцію в Артема Васильовича, я взагалі не бачу сенсу їхати кудись за кордон, оскільки він зробив усе дуже добре..., і післяопераційний сервіс чудовий... Потрібно пам'ятати, якщо ортодонт направляє до хірурга, то це означає, що інакше це виправити не можна... і потрібно зважитися», – прокоментувала Ольга.На даний час вона закінчує ортодонтичне лікування і вже зовсім скоро ми розмістимо нові фото й відео з нею, але навіть на цьому етапі різницю у змінах, що сталися з Ольгою, видно неозброєним оком..

Лікуючий ортодонт: Драгомирецка Мирослава

Ольга про своє лікування

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років