ІСТОРІЯ ВАДИМА

Вадим Київ, 33 роки
Вадим звернувся в клініці OrthoGO до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова, провівши поглиблений пошук в інтернеті за своєю проблемою. А скаржився Вадим на сильно висунуту вперед нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально посміхатися, жувати (у нього змикалися не всі зуби) і говорити (страждала дикція). У Вадима діагностовано мезіальний прикус.
Про лікування Вадима

Під час першої консультації Вадим розповів мені про те, що його проблема проявилася ще в ранньому дитинстві, коли її намагалися виправити «пластинкою», але безуспішно. І в його ситуації це зовсім не дивно, адже у Вадима внаслідок скелетної деформації неможливо було виправити прикус тільки за допомогою ортодонтичного лікування. Також мали місце зміщення нижньої щелепи вправо і вперед, мезіальний прикус.

Вадиму рекомендовано і проведено спочатку ортодонтичну компенсацію зубних рядів (він носив брекети відповідно до спеціально розробленого для нього плану), а далі – двощелепну ортогнатичну операцію із сегментацією..

«Операція була того варта!» – задоволено підсумував Вадим через пару тижнів після операції. На даний час Вадим завершує ортодонтичне лікування, і вже зовсім скоро ми із задоволенням покажемо вам остаточний результат, але навіть зараз, як кажуть в Одесі, це вже дві великі різниці!

Лікуючий ортодонт: Теперев Олег

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років