ІСТОРІЯ ВЛАДИСЛАВА

Владислав Київ, 24 роки
Чоловіки також звертаються до ортогнатичного хірурга. Владислав раніше двічі проходив лікування в ортодонта, проте обидва рази безуспішно. Причина цього полягала зовсім не в зубах (з ними якраз у Владислава все було нормально), а через наявність у Владислава скелетної деформації обличчя, унаслідок чого нижня щелепа юнака була значно більшою і розташовувалася не по центру (асиметрично). У нього спостерігався мезіальний прикус зубів.
Ортогнатичний хірург про лікування Владислава

Владислав звернувся до клініки OrthoGO за направленням лікаря-ортодонта. Цього разу йому пощастило з ортодонтом, адже він потрапив до справжнього профі, який правильно діагностував проблему Владислава і рекомендував ортодонтично-ортогнатичне лікування. Кісткову деформацію Владислава неможливо було виправити тільки ортодонтично.

Серед скарг юнака були: велика нижня щелепа, яка знаходиться не по центру і надає масивності його обличчю, клацання, хрускіт і біль у скронево-нижньощелепному суглобі (СНЩС), а також стирання зубів.

Владиславу проведено спочатку ортодонтичну декомпенсацію зубів (хірургічного виправлення прикусу), а слідом – двощелепну ортогнатичну операцію у клініці OrthoGO із сегментацією верхньої щелепи. Після ортодонтично-ортогнатичного лікування зовнішній вигляд Владислава зазнав кардинальних змін: юнак став виглядати значно краще, його не турбувала суглобова дисфункція, обличчя Владислава стало симетричним, а нижня щелепа набула нормальних розмірів.

Кращою нагородою за свою працю вважаю щасливу посмішку Владислава, який більше не соромиться посміхатися.

Лікуючий ортодонт: Дмитренко Андрій

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років