ІСТОРІЯ ЮЛІЇ

Юлія Київ, 25 років
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Про лікування Юлії

Перше, на що поскаржилася мені Юлія, так це на перекіс обличчя, а також на підборіддя, яке видається вперед, порушення прикусу, стирання зубів. А ще на самому початку консультації Юлія сказала, що морально налаштована на операцію.

Юлії рекомендоване ортодонтично-ортогнатичне лікування, на початку якого, слідуючи індивідуально розробленому плану, ортодонт виставив зуби Юлії в певному положенні. Потім ортогнатичний хірург провів операцію, коректуючи прикус і положення щелеп, і на останньому етапі ортодонт завершив лікування Юлії брекетами.

Юлії проведено двощелепну ортогнатичну операцію із сегментацією верхньої щелепи. В результаті рекомендованого лікування риси обличчя Юлії зазнали змін, яких так чекала дівчина. Насамперед зник перекіс обличчя, підборіддя більше не стирчить, а ще зникло неприродне перекриття зубів і в цілому виправлено прикус. «Тепер я розумію, що таке відкушувати яблуко... Все було не марно! Мені подобається! Хочеться посміхатися на всі зуби і сміятися на весь рот, це новий для мене досвід, і він дуже приємний», – посміхаючись, заявила Юлія на контрольному огляді.

Загальна тривалість лікування Юлії: 2,5 року.

Лікуючий ортодонт: Назарій Броцкий.

Розпочніть зміни, які дозволять вам повернути здоров'я і
симетрію обличчя, а також кардинально поліпшити якість життя.

Дізнатися інші історії

Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
Ольга звернулася до клініки OrthoGO за направленням свого лікуючого ортодонта, який одразу зорієнтував Ольгу на те, що її прикус можна виправити виключно ортодонтично-ортогнатичним шляхом, тобто зробивши операцію з виправлення прикусу в поєднанні з ортодонтичним лікуванням. Ольга відразу ж указала на зміщену в сторону нижню щелепу, що візуально створювало дуже негарний профіль, неможливість нормально жувати, посміхатись і говорити (страждала дикція). У неї діагностовано мезіальний прикус.
Ольга Київ, 32 роки