ЦІНИ

Шановні клієнти!

Вартість ортогнатичної операції з виправлення прикусу дуже залежить від вихідної ситуації (може відрізнятися в рази!). Ми щодня стикаємось із ситуаціями, коли людина, представляючи свою проблематику певним чином, орієнтується на одну вартість ортогнатичного лікування, а на консультації з ортогнатичним хірургом виявляється, що їй показано абсолютно інше лікування, яке, відповідно, має іншу ціну.

Звертаємо вашу увагу, що на відміну, наприклад, від пластичної хірургії, в ортогнатичній хірургії є маса нюансів, які можуть значно вплинути на вартість операції з виправлення прикусу (як у більший, так і в менший бік). Із цієї причини ми не публікуємо на сайті ціни на операції та запрошуємо вас на консультацію для детальної оцінки вашої конкретної ситуації, а також для обговорення ваших очікувань.

Скільки коштує консультація ортогнатичного та щелепно-лицьового хірурга?

Консультація ортогнатичного і щелепно-лицьового хірурга в нашій клініці становить 1500 грн. Тривалість консультації – до 60 хв. Після завершення консультації в хірурга ви отримаєте індивідуальне портфоліо:

  • серію ротових і позаротових фотографій (до 15 шт.);;
  • медичний висновок (резюме) з комплексним описом вашої ситуації, діагнозом та рекомендаціями хірурга (надсилається електронною поштою через кілька днів після консультації хірурга).

Про те, як відбувається консультація ортогнатичного та щелепно-лицьового хірурга, можна дізнатися тут.

Онлайн-консультація ортогнатичного хірурга

Потрібна консультація щелепно-лицьового хірурга, але на даний момент немає можливості приїхати на консультацію до Києва? Йдучи назустріч численним зверненням і побажанням наших клієнтів, ми пропонуємо кконсультацыю консультацію щелепно-лицьового хірурга онлайн по Skype (скайп). Консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичний хірург нашої клініки Дубнов Артем Васильович. Ціна консультації щелепно-лицьового хірурга по скайпу – 900 грн. Тривалість консультації по скайпу – 30–45 хв. Протягом тижня після консультації по скайпу ви отримаєте висновок хірурга з діагнозом, фотографіями та рекомендаціями щодо можливих варіантів вашого лікування (на електронну пошту).

Важливо! Онлайн-консультація щелепно-лицьового хірурга не є рівноцінною очній консультації!! ВАдже віддалено хірург не в змозі провести детальний огляд ротової порожнини, аналіз прикусу, функціоналу зубощелепної системи людини, тому ми настійно рекомендуємо за можливості пройти очну консультацію хірурга..

Консультація ортодонта

80% пацієнтів приходять до нас від свого ортодонта. Якщо у вас немає свого ортодонта, ми порадимо вам хорошого фахівця в ортодонтії.

Потрібна консультація ортодонта, а у вас його немає? Ми запропонуємо вам консультацію ортодонта, який має успішний досвід ортодонтично-ортогнатичного лікування у вашому місті.

Скільки коштує консультація ортодонта? Вартість консультації лікаря-ортодонта у нашій клініці – 690 грн. Ціна консультації ортодонта у вашому місті уточнюється індивідуально. Консультація лікаря-ортодонта онлайн не проводиться.

Які знімки потрібно мати перед консультацією ортодонта? Перед первинною консультацією ортодонта ніяких знімків робити не потрібно. Після детального огляду та вивчення вашої ситуації лікар-ортодонт може направити вас для додаткового діагностичного дослідження. Деталі діагностики – на консультації в ортодонта.

Консультація стоматолога-імплантолога

У нашій клініці ви можете пройти консультацію стоматолога-імплантолога. Консультація з дентальної імплантації коштує 650 грн (зі складанням плану лікування). Консультація з імплантації зубів триває 30 хв. У межах консультації хірург-імплантолог вивчає ваш анамнез, проводить детальний огляд і діагностику стану ротової порожнини. Консультація в імплантолога може включати в себе проведення панорамного рентгену або КТ – за показаннями (їх вартість не включена в ціну звичайної консультації), розробку оптимального для вас плану лікування, включаючи, якщо необхідно, проведення кісткової пластики, і добір адекватних зубних імплантатів (їх форми, розміру і кількості). Консультація імплантолога також може знадобитися після хірургічного виправлення прикусу (ортогнатичної операції) для відновлення втрачених зубів і фіналізації роботи над зубним прикусом.

Консультація пластичного хірурга

В OrthoGO ви також можете отримати консультацію пластичного хірурга. Ціна консультації пластичного хірурга – 1500 грн. За загальними стандартами нашої клініки після консультації пластичного хірурга ви отримаєте індивідуальне портфоліо із серією ротових і позаротових фотографій та резюме з комплексним описом вашої ситуації, діагнозом і рекомендаціями пластичного хірурга (через кілька днів після консультації).