КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами!

Пн.-Пт. 9:00 – 21:00

Приїжджайте на прийом

Київ, вул. Антоновича, 28Клініка територіально знаходиться в Голосіївському районі Києва на вулиці Антоновича (колишня вул. Горького), будинок 28, і розташовується в одній будівлі зі стоматологічною клінікою.

На автомобілі

З боку вул. Володимирської: поверніть на вул. Льва Толстого і спускайтеся по ній до пл. Льва Толстого, тримайтеся правіше і далі продовжуйте рух вул. Великою Васильківською (колишньою вул. Червоноармійською) до перехрестя з вул. Саксаганського. Перешикуйтесь у другий ряд зліва і на першому перехресті поверніть ліворуч (це і буде вул. Антоновича). Повертаючи на перехресті, тримайтеся правіше, адже вам необхідно буде в'їхати у проїзд між будинками. Орієнтир: за магазином Київського ювелірного заводу.

З боку пл. Перемоги: рухайтеся вул. Жилянською до перехрестя з вул. Великою Васильківською (колишньою вул. Червоноармійською), на перехресті поверніть наліво, рухайтеся в лівому ряду в бік вул. Хрещатик до наступного перехрестя (з вул. Саксаганського) і поверніть ще раз наліво (ви опинитеся на вул. Саксаганського). Далі перешикуйтесь у другий ряд зліва і на першому перехресті поверніть ліворуч (це і буде вул. Антоновича). Повертаючи на перехресті, тримайтеся правіше, тому що вам необхідно буде в'їхати у проїзд між будинками. Орієнтир: за магазином Київського ювелірного заводу.

З боку Либідської пл: рухайтеся по вул. Велика Васильківська (колишній вул. Червоноармійській) до перехрестя з вул. Саксаганського і поверніть наліво на вул. Саксаганського. Далі перешикуйтесь у другий ряд зліва і на першому перехресті поверніть ліворуч (це і буде вул. Антоновича). ). Повертаючи на перехресті, тримайтеся правіше, тому що вам необхідно буде в'їхати у проїзд між будинками. Орієнтир: за магазином Київського ювелірного заводу.

Громадським транспортом

Найближчі до нашої клініки станції метро – «Льва Толстого» та «Олімпійська», вихід із метро у бік вул. Антоновича. Ваш орієнтир – магазин Київського ювелірного заводу, який знаходиться в будинку, що стоїть на перехресті вул. Антоновича та вул. Саксаганського. Вам необхідно повернути праворуч за магазином.