ПЕРШИЙ ПРИЙОМ. КОНСУЛЬТАЦІЯ ОРТОГНАТИЧНОГО ХІРУРГА

Перший прийом в ортогнатичного хірурга – найважливіший крок до вирішення вашої проблеми. Ця зустріч дозволить чітко побачити картину і варіанти подальшого лікування, сформувати та узгодити план дій.

Як відбувається перший прийом в ортогнатичного хірурга

60 хвилин, які допоможуть кардинально змінити ваше життя на краще

  1. Обговорення вашої проблеми. Розкажіть фахівцю, що саме вас турбує та як давно, які ваші очікування, яке лікування ви проходили раніше (якщо таке було). Якщо ви прийшли за рекомендацією ортодонта, обов'язково скажіть про це лікареві. Лікар зв'яжеться з вашим ортодонтом для уточнення вашого анамнезу і статусу вашого ортодонтичного лікування.
  2. Огляд ортогнатичного хірурга. Після обговорення проблеми ортогнатичний хірург проводить огляд ротової порожнини, знімає серію регламентованих ротових і позаротових фотознімків, а також робить відбитки ваших зубів, щоб повноцінно роздивитися розташування щелеп однієї відносно одної, характер незмикання зубів і/або особливості прикусу.
  3. Консультація. На підставі отриманої інформації ортогнатичний хірург поставить діагноз і детально розповість, який спосіб лікування потрібний для усунення вашої проблеми, яким чином може бути організоване ваше лікування, скільки воно триватиме, яким буде період відновлення після нього, яких естетичних результатів можна очікувати і, безумовно, яка буде ціна/вартість такого лікування.

Після завершення консультації в ортогнатичного хірурга ви отримаєте індивідуальне портфоліо:

  • серію ротових і позаротових фотографій (15 шт.);
  • резюме з комплексним описом і діагнозом хірурга (через кілька днів).

Ціна/вартість консультації ортогнатичного хірурга – 1500 грн.

Найчастіше нашим пацієнтам вистачає годинної бесіди з хірургом, щоб зважитися на операцію, а іноді для прийняття серйозного рішення треба кілька місяців. Комусь із пацієнтів може знадобитися додаткова консультація ортодонта.

Обміркуйте все самостійно, порадьтеся зі своїми близькими, адже їх підтримка – це найважливіше під час реабілітації. І після цього приходьте до нас на лікування.

Консультація лікаря-хірурга по скайпу (Skype)

Ідучи назустріч численним зверненням та побажанням наших клієнтів, ми відкриваємо запис на скайп-консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки Дубнова Артема Васильовича. Тепер клієнти, що перебувають не в Києві, зможуть отримати попередню оцінку їхньої ситуації та дізнатися про можливі варіанти лікування, поставити всі свої запитання лікарю-хірургу та отримати на них вичерпні відповіді, а також уточнити строки і вартість лікування.

Скайп-консультація не є рівноцінною очній консультації лікаря! ! Адже віддалено хірург не в змозі провести детальний огляд ротової порожнини, аналіз прикусу та функціоналу зубощелепної системи людини, тому ми наполегливо рекомендуємо вибрати, можливості пройти очну консультацію лікаря..

Як записатися на скайп-консультацію лікаря?

Записатися на скайп-консультацію можна у зручний для вас спосіб:

Наш медичний координатор Олександра підбере для вас зручні дату і час консультації лікаря-хірурга.

Чи потрібно готуватися до скайп-консультації?

Для успішного проведення скайп-консультації вам необхідно буде:

  1. Сфотографуватися певним чином (інструкція про те, які потрібні фотографії та як сфотографувати самого себе, буде направлена вам нашим медичним координатором на електронну пошту після узгодження дати і часу вашої консультації).
  2. Відправити ваші фотографії для попереднього ознайомлення хірурга за електронною адресою: orthogo@orthognathic.com.ua у строки, зазначені нашим медичним координатором.
  3. Установити застосунок скайп на вашому комп'ютері або смартфоні та спрямувати нам запит на додавання до контактів: OrthoGo Clinic .
  4. Бути готовими почати скайп-дзвінок у призначений час для вашої консультації..

Як проходить скайп-консультація?

В узгоджений час для вашої консультації вам поступить дзвінок по скайпу з клініки OrthoGO, і ваша консультація розпочнеться.

На відміну від очної консультації, яка починається з детального огляду щелепно-лицьовим і ортогнатичним хірургом ротової порожнини, аналізу прикусу і функціоналу вашої зубощелепної системи, детального фотодокументування вашого випадку, скайп-консультація почнеться зі збору хірургом інформації про вашу проблему та аналізу отриманих від вас фотографій. Далі лікар озвучить попередній діагноз і намітить варіанти можливого лікування. Після цього хірург детально відповість на всі ваші запитання, а також за наявності показань направить на додаткове обстеження і дасть усі необхідні вам індивідуальні рекомендації.

Протягом тижня після консультації ви отримаєте на вказану вами електронну адресу письмовий висновок хірурга з фотографіями та рекомендаціями щодо можливих варіантів вашого лікування. За необхідності ми запропонуємо вам консультацію ортодонта у вашому місті, який має успішний досвід ортодонтично-ортогнатичного лікування.

Скільки триватиме скайп-консультація? - Тривалість скайп-консультації становить 30–45 хвилин.

Скільки коштує скайп-консультація лікаря-хірурга? - Вартість скайп-консультації щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга становить 900 грн.

Як оплатити скайп-консультацію? - Після узгодження дати і часу для вашої консультації вам буде виставлений рахунок за консультацію, який необхідно сплатити зручним вам способом до початку консультації, підтвердивши зарахування грошей у нашого медичного координатора.

Залишилися запитання? - Наш медичний координатор Олександра з радістю відповідь на них. Телефонуйте за номерами: (044) 209-67-61 або (067) 323-70-17. (044) 209-67-61 или (067) 323-70-17.

Ви хочете прийти на перший прийом? Правильне рішення!

Дефекти прикусу, щелепно-лицьові травми і порушення симетрії обличчя заважають вам жити повноцінно, і ми розуміємо, як це важко. Приходьте на консультацію до нашого хірурга, і він розповість про можливості ортогнатичної хірургії у вашій ситуації.

Залишайте ваші контакти, і наш менеджер зв'яжеться з вами та запише на прийом до ортогнатичного хірурга, лікаря А.В. Дубнова, у зручний для вас час.