СПІВРОБІТНИЦТВО З ОРТОДОНТАМИ, ОРТОПЕДАМИ, ТЕРАПЕВТАМИ, ОТОЛАРИНГОЛОГАМИ ТА ХІРУРГАМИ, У ТОМУ ЧИСЛІ З ПЛАСТИЧНИМИ ХІРУРГАМИ

Ортогнатично-ортодонтичне лікування зазвичай триває близько двох років і проводиться в тісній співпраці з лікарем-ортодонтом. При цьому первинне діагностування вроджених або набутих деформацій кісток лицьового скелета і прикусу належить насамперед до компетенцій ортодонтів, лікарів-хірургів (загальний профіль і пластична хірургія), терапевтів, педіатрів та ЛОР-спеціалістів.

Запрошуємо лікарів-ортодонтів до взаємовигідної співпраці, результатом якої є 100%-ва гарантія результату лікування, відсутність рецидивів і, що важливо, високий ступінь задоволеності пацієнта і його лояльність!

Наша філософія у співпраці

  • Партнерство та взаємовигідне співробітництво на всіх етапах – ми працюємо з ортодонтами з усієї України в тісному партнерському тандемі на результат, постійно консультуючи і звіряючи результат із запланованим
  • Допомога, а не конкуренція: ортогнатичний хірург виступає в ролі вашого помічника тільки на певному етапі лікування (допомагає поліпшити результат лікування або вирішити проблему пацієнта, яка через різні причини не може бути вирішена за допомогою тільки ортодонтичного лікування). Пацієнт завжди залишається ВАШИМ пацієнтом від самого початку і до закінчення лікування.

Проводимо індивідуальне та групове онлайн- і офлайн-навчання, консультування лікарів-ортодонтів за всіма протоколами та етапами ортодонтично-ортогнатичного лікування:

  1. Підготовка первинної ортогнатичної консультації: фото, зліпки, комунікація з пацієнтом.
  2. Проведення первинної ортогнатичної консультації пацієнта (на вибір)::
    – у ваших кабінеті чи клініці,
    – у нашій клініці.
  3. 3. Надання ортогнатичним хірургом детального резюме огляду і фото профілю пацієнта з рекомендаціями та попереднім розрахунком варіантів вартості лікування.
  4. Узгодження з вами строків і особливостей лікування тощо.

Дізнатися подробиці співпраці, а також забронювати індивідуальне і/або групове онлайн- чи офлайн-навчання, індивідуальну консультацію для лікаря-ортодонта в ортогнатичного хірурга або записатися на курс можна у нашого медичного координатора Олександри за тел. 044 209 67 61, 067 323 70 17 або через нашу сторінку в Фейсбук чи Інстаграм.

 

OrthoGO – ваш надійний партнер на шляху до правильного прикусу!

Сотрудничество

Пишіть нам на orthogo@orthognathic.com.ua