СУЧАСНІ (НОВІ) МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ В ОРТОГНАТІЇ (СТОМАТОЛОГІЯ)

Лікування у клініці OrthoGO – це передові рішення в сучасній світовій ортогнатичній хірургії з використанням цифрового 3D-планування операцій.

Ортогнатична хірургія спрямована на виправлення вроджених деформацій кісток лицьового скелета і прикусу.

Приблизно у 25–30% населення спостерігаються порушення пропорцій обличчя різного ступеня. Половина з них – це потенціальні кандидати на ортогнатичну операцію, а для деяких людей – це єдине рішення, яке дозволяє досягти бажаної естетичної та функціональної гармонії обличчя.

Результати, які забезпечує ортогнатична операція, неможливо досягти тільки за допомогою ортодонтичного лікування (брекетів).

Люди, які приходять до нас, хочуть бути красивими, мати гарну посмішку, повноцінно пережовувати їжу та насолоджуватися нею. І ортогнатична хірургія дає їм цю можливість.

Причини щелепно-лицьових деформацій

Деформації обличчя виникають:

 • унаслідок генетичної схильності;
 • через шкідливі звички в дитинстві (тривале смоктання пальця, соски або грудей);
 • у зв'язку з утрудненим носовим диханням (унаслідок наявності аденоїдів) або травмами.

Ці зміни в розвитку починаються під час росту людини і зазвичай припиняються після його завершення.

До процесу можуть бути залучені різні частини обличчя: нижня щелепа, верхня щелепа, підборіддя, вилиці, ніс тощо, і ці зміни спричиняють різні порушення симетрії та зовнішнього вигляду обличчя.

Більше, ніж естетична проблема

У всіх випадках, крім хірургічного лікування (ортогнатичної операції), пацієнту також необхідно провести ортодонтичне лікування (брекети).

Мінімальна інвазивна ортогнатична хірургія
– щадне відновлення гармонії обличчя

Використовуємо техніки і методи, які дозволяють знизити ступінь хірургічного втручання і, як наслідок, зменшити больові відчуття, запальні процеси та загальний строк реабілітації після ортогнатичної операції.

Ніяких розрізів на обличчі – усі маніпуляції виконуються через невеликий розріз усередині ротової порожнини.

5 принципів, на яких ґрунтується сучасна мінімально інвазивна ортогнатична хірургія

 1. Візуальне 3D-планування операції. Ортогнатичний хірург проводить візуальне планування всіх хірургічних маніпуляцій, які виконуватимуться у процесі ортогнатичної операції.
 2. Мінімум необхідних хірургічних розрізів усередині ротової порожнини.Це дозволяє знизити тривалість ортогнатичної операції, скоротити реабілітаційний період і знизити ризики післяопераційних ускладнень.
 3. Виготовлення нових індивідуальних матеріалів для ортогнатичної операції. Для високоточного проведення всіх хірургічних маніпуляцій спеціально виготовляються нові індивідуальні матеріали та інструменти.
 4. Консультація анестезіолога на основі аналізів пацієнта ортогнатичної клініки.
 5. Супровід і спостереження хірурга клініки за пацієнтом у період реабілітації та після нього. Хірург проводить безкоштовні контрольні огляди не тільки у процесі реабілітації, а й через роки після ортогнатичної операції та ортодонтичного лікування.

Строки: підготовка, ортогнатична операція,
реабілітація та подальші кроки

Підготовка::

 • Ортодонтичне лікування пацієнта (носіння брекетів) – 8–24 місяці
 • Візуальне планування, підготовка матеріалів, збирання аналізів пацієнта – до 1 місяця.

Ортогнатична операція та реабілітація:

 • Ортогнатична операція може тривати до шести годин (залежить від конкретної ситуації пацієнта і наміченого плану операції). 
 • Госпіталізація пацієнта після операції на 24–48 годин.
 • Перевірка пацієнта клініки через кожні 2-3 дні протягом місяця після операції.
 • Помітний набряк на обличчі зникає приблизно через два тижні.
 • Повне зникнення набряку відбувається через один місяць.

Після:

 • Післяопераційне ортодонтичне лікування (носіння зубних конструкцій для вирівнювання) – до шести місяців. Результати вашої операції видно відразу ж після її закінчення!

Обирайте лікування в OrthoGO  –
першій спеціалізованій ортогнатичній клініці в Україні та Києві.

Дізнайтеся докладніше про ортогнатичне лікування на прийомі в нашого хірурга. Записуйтеся на консультацію,і фахівець детально розповість про сучасні методи лікування в OrthoGO.