БЛЕФАРОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ВЕРХНІХ І НИЖНІХ ПОВІК)

Такі проблеми, як верхня повіка, що нависає, та «мішки під очима», вирішує блефаропластика – пластична операція з корекції форми верхніх і/або нижніх повік. У клініці OrthoGO пластика повік найчастіше виконується як частина комплексного ортогнатичного лікування.

Вона проводиться спільно з лікуванням порушень прикусу, травм щелепи або інших захворювань і дефектів щелепно-лицьового сегменту. Також блефаропластика може бути проведена як самостійна процедура.

Застосування блефаропластики для корекції вікових змін

З віком шкіра повік втрачає свою пружність – це веде до відкладень жирової тканини в цій зоні. З'являється ефект «мішків під очима», виникає неприродний синій відтінок, обличчя постійно виглядає втомленим.

Підтяжка повік: у чому суть такої операції?

Оперативне втручання передбачає усунення надлишку шкірної, м'язової та жирової тканин, а також підтяжку повік. Швидкість і ефективність процедури пластики повік дозволяє відразу ж повернутися до звичного для вас способу життя. Розрізняють три види блефаропластики – кругову, пластику верхніх і нижніх повік.

Кому показана і протипоказана пластична операція на повіках

Таке хірургічне втручання проводиться, починаючи з 18 років.

Показання до пластики повік:
  • Зморшки навколо очей. 
  • Обвислість нижньої та верхньої повік.
Протипоказання до пластики повік:
  • Протипоказання до наркозу.
  • Онкологічні захворювання.
  • Психологічна нестабільність.

Транскон’юнктивальна блефаропластика – ціна консультації та вартість проведення процедури за запитом.

Дозвольте зробити вас красивими і повернути вам упевненість у собі. Залишайте ваші контакти, наш менеджер зв'яжеться з вами і запише на прийом до пластичного лікаря-хірурга А.В. Дубнова у зручний для вас час.

Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років