ХЕЙЛОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ГУБ)

Хейлопластика – хірургічна пластика губ. Пластична операція спрямована на корекцію форми та об’єму губ, а також усунення різноманітних дефектів на цій ділянці обличчя.

У клініці OrthoGO хейлопластика найчастіше виконується як частина комплексного ортогнатичного лікування для гармонізації рис обличчя. Вона проводиться спільно з лікуванням порушень прикусу, травм щелепи або інших захворювань і дефектів щелепно-лицьового скелета. Також пластика губ може бути проведена як самостійна процедура.

Якщо під час планування ортогнатичної операції хірург бачить недолік губ або губи, вам може бути рекомендована хейлопластика.

У клініці OrthoGO пластична операція зі збільшення губ виконується в техніці ліпофілінгу (накачування губ власним жиром).

У чому суть операції зі збільшення губ/губи?

Хейлопластика в OrthoGO – це естетична корекція губ: їх форми і/або об'єму. Хірургічна пластика губ у нашому виконанні – це ліпофілінг (накачування губ жиром). 

Кому показана або протипоказана хейлопластика?

Показання до пластики губ:
  • Асиметрія губ.
  • Вроджені дефекти.
  • Травми, опіки, доброякісні новоутворення.
  • Вікові зміни.
  • Занадто великий/малий обсяг однієї з губ.
Протипоказання до пластики губ:
  • Загальні протипоказання до наркозу.
  • Психологічна нестабільність пацієнта.
  • Наявність онкологічних захворювань.
  • Вік до 18 років.

Дозвольте зробити вас красивими і повернути вам упевненість у собі. Залишайте ваші контакти через форму, наш менеджер зв'яжеться з вами і запише на прийом до пластичного лікаря-хірурга А.В. Дубнова у зручний для вас час.

Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років