ІМПЛАНТОЛОГІЯ (ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ)

Артем Васильович Дубнов
провідний хірург клініки OrthoGO
 • Лікар-імплантолог, щелепно-лицьовий і ортогнатичний хірург.
 • В 2010 році закінчив з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
 • 2010–2012 рр. – проходив інтернатуру з хірургічної стоматології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ.
 • 2008 - 2009 рр. – проходив стажування в Королівському госпіталі (Royal Rigs Hospital), м. Копенгаген, Данія.
 • 2009 р. – стажувався в Університетській клініці м. Кошице, Словаччина.
 • 2012-2013 рр. – проходив стажування з ортогнатичної хірургії в Інституті щелепно-лицьової хірургії та клініці Teknon (Іспанія).
 • З 2008 року веде приватний стоматологічний прийом і оперує
 • Лектор міжнародних конференцій і симпозіумів у Німеччні, Швейцарії, Італії, Литві та Україні. Лектор зі спеціализації «Імплантологія». 
 • Лікар-консультант, тренер і лідер професійної думки компанії Straumann (Швейцарія).
 • Директор International Team of Implantology Study Club Kiev.

Установлення зубного імпланта – це повноцінна хірургічна операція, яку повинен виконувати тільки професійний хірург-імплантолог.

Коли ви приходите в OrthoGO вперше з бажанням установити зубний імплант, вас консультує і надалі проводить лікування провідний хірург нашої клініки, імплантолог А.В. Дубнов.

Перший прийом

Під час візуального огляду лікар-хірург-імплантолог оцінює стан ротової порожнини і визначає:

 • наявність карієсу і захворювань тканин пародонта;
 • наявність порушень прикусу і зміщення зубів;
 • оцінює товщину і висоту м'яких тканин;
 • оцінює висоту кісткової тканини (на підставі даних комп'ютерної томографії), оскільки імплантація зубів проводиться при достатньому обсязі кісткової тканини.

Повноцінне здоров'я ротової порожнини – необхідна та обов'язкова вимога для проведення імплантації зубів. Карієс і захворювання тканин пародонта необхідно усунути перед проведенням хірургічної операції.

Якщо у вас бракує кістки, то перед проведенням імплантації зубів хірург проводить її нарощування. Після обстеження імплантолог клініки складає ваш індивідуальний покроковий план лікування, яке необхідно буде провести перед імплантацією зубів.

Зубні імпланти мають одне протипоказання до встановлення – онкологічні захворювання. Якщо ви здорові й не маєте протипоказань до імплантації зубів, тоді приступаємо до підготовки до неї.

Підготовка до імплантації зубів
и і 3D-візуалізація операції

На підготовчому етапі лікар-хірург-імплантолог створює віртуальну модель вашої щелепи. На ній видно, куди та під яким кутом імплантуватиметься зубний імплант і як виглядатиме ваша нова посмішка.

Операция и реабилитация в клинике OrthoGO

Також імплантолог проводить віртуальне планування всієї операції. Імплантація зубів «під ключ», вартість якої ви можете дізнатися на консультації в лікаря-хірурга, проводиться після віртуального планування.

Застосування віртуального планування дозволяє:

 • крок за кроком спланувати всі хірургічні маніпуляції;
 • істотно скоротити час проведення процедур у клініці імплантології;
 • скоротити період реабілітації та зробити її менш болючою.

Про зубний імплант, який повноцінно замінить ваш втрачений зуб

Титановий зубний імплантат має форму циліндру з нанесеною різьбою. Він закріплюється в кістковій тканині верхньої або нижньої щелепи і виконує роль природного кореня.

Зверху на зубний імплантат закріплюються абатмент (фундамент зуба), а потім коронка. В результаті імплантат зуба повністю заміщає штучний зуб.

При цьому штучний зуб ні за зовнішнім виглядом, ні за своїми функціональними характеристиками нічим не відрізняється від природного.

Установлення зубного імплантату і реабілітація

5 кроків від операції до повноцінного життя з красивою і здоровою посмішкою

 1. Професійний лікар-хірург проводить операцію з імплантації зубів.
 2. Через 3-4 дні ви приходите на контрольний огляд.
 3. Через 7 днів знову приходите до клініки імплантології для зняття швів.
 4. Під час інтеграції зубного імплантату огляд проводиться через кожні 3–4 тижні.
 5. Після встановлення коронки ви відвідуєте клініку раз на рік-півроку для огляду стану дентального імплантату (можна поєднати з регулярним професійним гігієнічним чищенням).

У клініці проводимо імплантацію як одиночного зуба, так і декількох зубів у ряду, а також імплантацію передніх зубів.

У процесі операції хірург-імплантолог

Створює гармонію м'яких і твердих тканин, забезпечуючи так звану рожеву і білу естетику, – повертає пацієнтові гармонію обличчя та чарівну посмішку, а ще забезпечує здоров'я порожнини рота.

Операція проводиться під місцевою анестезією або потенційованим знеболенням. Після проведення процедур ви можете відразу вирушати додому, госпіталізація не потрібна. На наступний день уже можна займатися своїми звичайними справами, йти на роботу.

Повністю ознаки операції з імплантації зубів – набряклість і дискомфорт – проходять через 6–7 днів. Живіть повноцінно зі здоровою і красивою посмішкою!

Чому наші пацієнти обирають лікування у клініці OrthoGO:

 • Малоінвазивність операції. Це істотно знижує ризики неприживлення зубного імплантату, вторинних інфекцій і скорочує період реабілітації після операції з імплантації зубів.
 • Максимальна кількість маніпуляцій за одне відвідування. Це скорочує кількість візитів до імплантолога, період відновлення після операції, забезпечує кращий емоційний настрій пацієнта, що важливо для результативного лікування.
 • Ми працюємо тільки із «золотим стандартом» – зубними імплантатами Straumann, які мають довічну гарантію виробника!

Записуйтеся на процедуру до клініки OrthoGO і будьте впевнені у високому професіоналізмі нашої команди та довгостроковій службі дентального імплантату. Наша клініка знаходиться за адресою: Київ, вул. Антоновича, 28.

Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років