ОРТОГНАТИЧНА ОПЕРАЦІЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Перед ортогнатичною операцією виконуються
  • Консультація анестезіолога та аналізи.
  • Віртуальне планування.
  • Узгодження, планування і виготовлення матеріалів для ортогнатичної операції.

Ортогнатична операція – це інвазивне хірургічне втручання.

Але порівняно з тим, як такі операції проводилися ще 10 років тому, сучасні методики зробили революційний стрибок.

Методики, засновані на інноваційних цифрових технологіях, які застосовуються фахівцями OrthoGO, – це передовий досвід світової ортогнатичної хірургії.
Вони дозволяють звести всі ризики до мінімуму і скоротити період реабілітації пацієнта.

Коли вам призначають ортогнатичну операцію

Як тільки результати ортодонтичного лікування будуть досягнуті згідно з планом хірурга, можна приступати до операції. Зазвичай носити брекети до операції потрібно близько одного року.

Як проходить ортогнатична операція

Ортогнатична операція проходить під наркозом (загальною анестезією). Залежно від характеру ортогнатичне втручання може тривати 2–5 годин.

Після операції вам накладається на обличчя охолоджувальна маска, щоб запалення після операції пройшло швидше. Госпіталізація пацієнта після операції триває 24–48 годин.

Реабілітація після ортогнатичної операції

Перший місяць після ортогнатичної операції ви перебуваєте під постійним наглядом ортогнатичного хірурга і відвідуєте його кожні 3-4 дні для огляду. Після того, як пройде запалення і ви зможете відкрити рот у повному обсязі, ви продовжуєте лікування в лікаря-ортодонта.

Як довго залишаються сліди ортогнатичної операції?

  • Візуально помітний набряк на обличчі сходить зазвичай через два тижні.
  • Через один місяць сліди операції повністю зникнуть.

Що далі?

  • Один раз на 2-3 дні – післяопераційні огляди в ортогнатичного хірурга протягом першого місяця.
  • Ви продовжуєте носити брекети і ходити на планові огляди до ортодонта згідно з розробленим планом лікування, до повного одужання.
  • Виконуєте рекомендації ортогнатичного хірурга і за рекомендованим графіком ходите на контрольні огляди.
Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років