ОТОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ВУШНИХ РАКОВИН)

Так називається пластика вух – пластична операція з корекції розмірів, форми і розташування вух. Її нерідко проводять дітям, проте вона є ефективною для людей будь-якого віку. Пластична операція з корекції вушних раковин порівняно легко переноситься і дітьми, і дорослими й має стійкий передбачуваний результат.

Види отопластики (хірургічної пластики вушних раковин)

  • Естетична пластика вух – усунення недоліків зовнішнього вигляду вушних раковин і їх розташування шляхом зменшення/додавання хрящової тканини.
  • Реконструктивна пластика вух – відновлення або формування вушних раковин після травм, відхилень у розвитку або опіків.

Кому показана і протипоказана пластика вух

Згідно зі статистикою, людські вуха остаточно формуються до семи років. Починаючи з цього віку, уже можна робити пластику вух.

Показання до отопластики:
  • Клаповухість (значно відстовбурчені вуха).
  • Непропорційно великі/маленькі або асиметричні вуха.
  • Вроджені вади вушних раковин або набуті внаслідок травм, опіків, пірсингу мочки вуха.
Протипоказання до отопластики:
  • Загальні протипоказання до наркозу.
  • Онкологічні захворювання.
  • Психологічна нестабільність.

Ви або ваша дитина ховаєте вуха за волоссям, соромитеся своєї зовнішності, відчуваєте тиск з боку однолітків, незадоволені своїм зовнішнім виглядом?  Приходьте на консультацію до нашого пластичного хірурга у клініці, і він допоможе вам вирішити вашу проблему.

Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років