Пластика вилиць

Красиві, різко окреслені вилиці прикрашають обличчя. Тому пластика вилиць (вона ж малярпластика) не тільки покращує естетику вилиць, а й підтягує обличчя в цілому. Іноді пластика вилиць проводиться з видаленням жирових грудок Біша.

У чому суть операції на вилицях? 

В основі пластичної операції на вилицях лежать дві методики: вживлення імплантатів або збільшення кісткової тканини за допомогою власного жиру хірургічним шляхом. У результаті малярпластики об’єм вилиць стає більш вираженим.

Кому показана і протипоказана контурна пластика вилиць?

Пластику вилиць можна проводити, починаючи з 18 років.

Показання до операції на вилицях:
  • Дефект кісткової тканини в зоні вилиць (вроджений/придбаний).
  • Асиметрія і неправильний овал обличчя.
  • Незадоволеність зовнішністю (необхідність в операції зі зменшення або збільшення вилиць).
  • Надлишок жирової тканини в зоні вилиць.
  • Перелом вилиці (лицьової кістки).
Протипоказання до операції на вилицях:
  • Загальні протипоказання до наркозу.
  • Онкологічне захворювання.
  • Психологічна нестабільність.

Залишайте ваші контакти через форму, і наш менеджер зв'яжеться з вами для запису на прийом до пластичного лікаря-хірурга А.В. Дубнова у зручний для вас час.

Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років