ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЬОВА ХІРУРГІЯ І ТРАВМАТОЛОГІЯ

Вроджені деформації, запальні процеси у м'яких тканинах обличчя та шиї, закупорка слинних залоз, травми обличчя – це не просто естетичний і фізіологічний дискомфорт. Такі проблеми можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

У багатьох випадках хірургічне втручання – це єдиний спосіб лікування таких хвороб і травм. Фахівці нашої клініки надають висококваліфіковану хірургічну допомогу в боротьбі з ними.

Крім ортогнатичної хірургії у клініці OrthoGO
проводяться й такі щелепно-лицьові операції:

 • на слизовій оболонці ротової порожнини;
 • на слинних залозах.

Також операції з виправлення лицьових травм - виконує щелепно-лицьовий і ортогнатичний хірург,
завідуючий клініки OrthoGO А.В. Дубнов:

 • переломи верхньої та/або нижньої щелеп;
 • невогнепальні пошкодження щелепно-лицьової ділянки;
 • переломи виличної дуги та виличної кістки;
 • переломи вилично-альвеолярного комплексу;
 • різноманітні невогнепальні травми м'яких тканин щелепно-лицьової ділянки.

Якщо ви отримали травму обличчя, дотримуйтеся двох простих правил: не панікуйте, звертайтеся до нас за професійною допомогою.

Перші 72 години є найважливішими

Не відкладайте свій візит до лікаря-хірурга в разі будь-яких ушкоджень щелепно-лицьового сегменту. Якщо з вами це сталося, не чекайте, що проблема вирішиться сама собою, приїжджайте до клініки. Дуже важливо, щоб первинна хірургічна обробка рани та усунення наслідків відбулись у перші 1–3 дні після того, як ви отримали травму. Адже виправляти деформації – це серйозне, складне і дороге лікування, яке потребує кардинальних дій лікаря-хірурга і збільшить період відновлення після операції.

Травма щелепи: операція і реабілітація

Хірургічне лікування травм обличчя і підборіддя може тривати кілька годин, здійснюючись під місцевою анестезією, а також проводитися під загальним знеболенням у випадках відновлення після серйозних травм. Повний період реабілітації пацієнта після операції залежить від характеру і складності травми і може тривати від одного дня до 4–5 тижнів.

Детальніше про процедуру лікування і строки відновлення вам розповість щелепно-лицьовий хірург клініки під час огляду.

У разі травми будь-якого характеру в зоні щелепи приїжджайте до клініки якомога швидше, і наші щелепно-лицьові хірурги подбають про ваші лікування та швидке одужання.

Клініка OrthoGO працює 7 днів на тиждень з 9:00 до 21:00. У разі щелепно-лицьової травми телефонуйте нам відразу, і наші фахівці постараються надати вам допомогу найближчим часом.

4 головні причини, чому щелепно-лицьова хірургія у клініці OrthoGO – вибір наших пацієнтів:

 1. Щелепно-лицьовий хірург проводить віртуальне планування кожної операції, враховуючи особливості кожного пацієнта.
 2. Для проведення конкретної щелепно-лицьової операції готуються матеріали і виготовляються спеціальні інструменти для оптимального проведення процедури.
 3. Анестезіологічні препарати призначаються кваліфікованим лікарем-анестезіологом на основі аналізів пацієнта.
 4. Лікування та щелепно-лицьова хірургія в нашій клініці – це не тільки операція. Лікар-хірург здійснює контроль протягом кількох років після процедури.

Хочете відновити здоров'я і красу обличчя
й почати жити повноцінно?

Якщо це операція на слизовій оболонці ротової порожнини чи на слинних залозах або лікування травм щелепно-лицьової ділянки, записуйтеся на прийом і приходьте на консультацію до клініки OrthoGO.

Наш провідний щелепно-лицьовий хірург розповість, як усунути вашу проблему, скільки коштуватиме лікування і скільки воно триватиме, а також як проходитиме відновлення.

Є питання з приводу операції?

Поставте запитання нашому щелепно-лицьовому лікарю-хірургу онлайн або приходьте на прийом-консультацію, щоб отримати відповіді на запитання, що цікавлять, і дізнатися варіанти вирішення вашої проблеми.

Якщо ж вашу проблему не можна відкладати, телефонуйте до нас, записуйтеся на консультацію через форму «Записатися на прийом» або приїжджайте до клініки – ми працюємо кожний день з 9:00 до 21:00. OrthoGO. Клініка щелепно-лицьової хірургії. Київ, вул. Антоновича, 28. Тут ви повернете здоров'я, красу і гармонію своєму обличчю.

Дізнайтеся історії пацієнтів, яким вже допомогла ортогнатичному хірургія
Виправлення неправильного прикусу і помилок ортодонта, Україна, Київ, 28 років
На консультацію щелепно-лицьового та ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова за направленням свого лікуючого ортодонта прийшов дуже сором'язливий юнак. «У дитинстві я потрапив до поганого фахівця, який видалив мені ікла і звузив верхню щелепу, тепер моя верхня щелепа менша від нижньої, і я не можу нормально жувати», – випалив він із порога. В Артема діагностовано справа I клас за Енглем, зліва II клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, відсутність трьох зубів: 43,13 і 23.
Артем Київ, 28 років
 Ортогнатичнна операція фото ДО і ПІСЛЯ, паціент Юліїя, 25 лет, Киів
На консультацію до ортогнатичного хірурга нашої клініки А.В. Дубнова прийшла миловидна, але сумна дівчина. «Я завжди знала, що в мене неправильний прикус, – почала розповідь Юлія. – Моя нижня щелепа попереду верхньої, у мене несиметричне обличчя, підборіддя стирчить уперед і виглядає як злісний бабусин вайп... Батьки мене ніколи до лікарів не водили, тому до стоматолога я потрапила років у 18–19 самостійно. При цьому я завжди помічала, що моя посмішка відрізняється від тієї, що ми бачимо на ідеальних картинках, але мені хотілося просто наблизитися до норми. Спочатку мене бентежила діастема між верхніми зубами, думала, що її виправлять брекети, але ортодонт мені відразу ж сказав, що в моїй ситуації тільки брекети не допоможуть, потрібна операція...» Випадок Юлії – це один із тих рідкісних випадків, коли людина прийшла до нас із повністю сформованим рішенням зробити ортогнатичну операцію. У Юлії діагностовано III клас за Енглем, гіпоплазію (недорозвинення) верхньої щелепи, зміщення центральної лінії нижньої щелепи вліво, зміщення центральної лінії верхньої щелепи вправо, зворотне перекриття, нестачу експозиції верхніх різців, нестачу підтримки верхньої губи і виражене підборіддя.
Юлія Київ, 25 років